اخبار
ابراهیم حقیقی، پارسانژاد و نجابتی داوران بخش پوستر سوگواره سرخ و سیاه به رنگ عشق شدند بازگشت

مسوولان برگزاری سوگواره سرخ، سیاه به رنگ عشق، داوران بخش طراحی گرافیک (پوستر) را معرفی کردند.
به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، ابراهیم حقیقی، کوروش پارسانژاد و مسعود نجابتی هیأت انتخاب و داوری بخش پوستر این سوگواره خواهند بود.
این گروه از داوران در بخش پوستر قرار است آثار رسیده به دبیرخانه سوگواره در تاریخ چهارشنبه ۲۶ آذر ماه سال جاری انتخاب و داوری کنند.
ابراهيم حقيقی متولد ۱۳۲۸ تهران و دارای کارشناسی ارشد معماری از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. وی سابقه تدریس در دانشکده‌های هنری، عضو انجمن بین المللی طراحان گرافیک AGI و عضو هیأت موسس انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران است. عضویت در هيأت داوری جشنواره‌ها و نمایشگاه‌هاي متعدد گرافیک از دیگر فعالیت‫های اوست.
کوروش پارسانژاد متولد سال ۱۳۴۶ و فعالیت حرفه‫ای خود را از ۱۳۶۷ آغاز نموده است. او نیز فارغ التحصیل گرافیک از دانشگاه هنر و دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران و فدراسیون بین‫المللی روزنامه نگاران است.
مسعود نجابتی متولد ۱۳۴۶ تهران و کارشناس ارشد گرافیک دانشگاه هنر، عضو انجمن خوشنویسان ایران، انجمن جهانی تایپوگرافی و معلم گرافیک و تایپوگرافی از سال ۱۳۷۵ تاکنون است. تألیف کتاب خط در گرافیک برای وزارت آموزش و پرورش از دیگر فعالیت‫های وی است.
به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، نخستین سوگواره سرخ و سیاه به رنگ عشق در سه بخش عکاسی، پوستر و تصویرسازی از تاریخ ۱ تا ۱۹ دی ماه ۱۳۹۳ در رواق هنر
برج میلاد برگزار می‫ شود. شرکت کنندگان تا ۲۱ آذر ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت miladfestival.ir  آثار خود را برای این سوگواره ارسال کنند.تاريخ خبر:  1393/08/19